מדוע לתרום לאקסיוס

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו שומעים ונשאלים על בסיס קבוע כאשר אנו פונים למשקיעים ולתורמים על מנת שיעזרו לנו להקים את אקסיוס, היא למה לנו לתרום לכם? מה הרווח שלכם וכיצד אתם מרוויחים פה?

התשובות שלנו:

אקסיוס היא חל"צ. ע"פ חוק אנו מנועים מלחלק רווחים (דיבידנדים) לבעלי המניות. בחרנו להתאגד בצורה זו ולהכפיף את עצמנו לחוק על מנת לשרת את הציבור ברמה מוסרית גבוהה יותר.

הרווחים חוזרים לקהילה או להקמת מיזמים חדשים. המטרה של אקסיוס היא לשרת את הציבור בצורה המיטבית על מנת לתת את השירותים הטובים ביותר במחיר הנוח ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר.

רווחי אקסיוס יושקעו בחזרה בנכסים מניבים של אקסיוס על מנת להגדיל את כוחה והשפעתה על החברה ולמצב עצמה ככוח מוביל למען רווחת והעצמת הקהילה והפרט.

ההשקעה בנכסים מניבים מאפשרת לאקסיוס לבסס עצמאותה בשלב מוקדם. על ידי כך לאפשר למיזם "מתייעלים" לרוץ ללא הגבלה ולהנגיש לקהילה הישראלית ידע פיננסי עצמאי בלתי תלוי אשר נחוץ להישרדותה.

המטרה של אקסיוס היא להשקיע בעסקים קטנים אשר מספקים שירותים לציבור, שירותים איכותיים וברי השגה.

להלן מספר דוגמאות להשקעה בהן אקסיוס מעוניינת לשפר את רמת החיים בישראל:

גני ילדים ופעוטונים
כיום ההוצאה הממוצעת לפעוטון היא כ-2300 ש"ח לחודש. אקסיוס משקיעה בתחום זה כדי להוריד את ההוצאה המעיקה על משפחות צעירות. המטרה של אקסיוס היא להוריד את המחיר בעשרות אחוזים בצורה ריאלית ע"י התייעלות ותחרות הוגנת.

פיתוח מקורות מזון עירוניים
עם גדילת האוכלוסייה והצטמצמות שטחי המזון, יכולת המין האנושי לספק מזון איכותי וזול יורדת בהדרגה. חוות עירוניות מקומיות יכולות לספק מזון למרכזים אורבניים בזול תוך צמצום מידת ההשקעה הנחוצה בלוגיסטיקה, אחסנה והפצה.

מרכזים קהילתיים
הקמת מרכזים קהילתיים יספקו לקהילה מקום להתכנס בו ולפתח את עצמה, הן על ידי מתן הרצאות חינמיות ואספקת שירותי קהילה איכותית במחיר אטרקטיבי.

מתקני ביו-גז ואנרגיה סולארית
השקעה בתחומים הנ"ל תאפשר לאקסיוס לספק אנרגיה זולה לקהילה, תוך כדי מינימום פגיעה באיכות הסביבה וצמצום הפגיעה באוכלוסיה על ידי השתחררות מתלות מאנרגיות מזהמות.

הרשימה ארוכה וזו רק ההתחלה….

השאיפה שלנו הינה למצב את אקסיוס כמובילת התחום החברתי לטובת הקהילה, ועל ידי כך לאפשר לכל משפחה בישראל לחיות בצורה בריאה ואופטימלית.